قیمت راهبند آکاردئونی دستی;ویژگی راهبند آکاردئونی دستی

تماس با آپامه صنعت

راهبند آکاردئونی دستی

در کدام معبر راهبند آکاردئونی دستی می توان استفاده کرد ؟

ما در این مقاله سعی بر این داریم تا راهبند آکاردئونی دستی را بشکافیم تا در نهایت بتوانیم نتیجه گیری کنیم که در بعضی از معابر به جای راهبند بازویی یا راهبند آکاردئونی برقی می توان راهبند از جنس آکاردئونی دستی نیز استفاده کرد .

راهبند آپامه صنعت
✔️ کیفیت راهبند  ارائه بهترین مدل های راهبند 
💰 قیمت راهبند  براساس مدل و نوع راهبند
⏰ زمان پشتیبانی  9 صبح الی 9شب : 09121097157
☎️ثبت سفارش سفارش تلفنی و حضوری
⌛زمان نصب نصب راهبند پس از ثبت سفارش
⭐ گارانتی ضمانت رفع و تعمیر در سریع ترین زمان ممکن

علل مختلفی می تواند در انتخاب دستگاه راهبند شما موثر باشد ولی مهم ترین چیز در انتخاب راهبند آکاردئونی دستی قیمت منحصر به فرد این راهبند است چون در این مدل از کشنده یا لوکوموتیو برقی استفاده نمی شود و هزینه های شما می تواند بسته به متراژ شما از 50 تا 70 درصد کاهش یابد زیرا راهبند آکاردئونی برقی قسمت های هزینه کرد بالایی از قبیل زیر سازی و قسمت برقی دارد ولی با این تفاسیر خیلی از مکان ها ماننده پالایشگاه ها ، پتروشیمی ها ، کارخانه ها و... نیاز به راهبند آکاردئونی برقی دارند زیرا تردد آن ها بالاست و نمیتوانند دائم نگهبانشان را درگیر این مسئله یعنی باز و بسته کردند راه کنند .
راهبند آکاردئونی دستی و اشکال هندسی :
 راهبند آکاردئونی دستی برای تشکیل اشکال هندسی مختلف نیز به کار میرود برای مثال
     برای مسدود کردن دور تا دور یک گودال در هنگام حفاری از سمت شرکت ها و سازمان ها استفاده می شود.
     برای مکان هایی که معبر منحنی شکل دارند و و معبرشان حتما باید از لحاظ امنیت نیز تعریف شده باشد میتوانند از مدل HGD    استقاده کنند .
یکی دیگر از عللی که باعث می شود راه بند آکاردئونی دستی به کار بیاید ارتفاع های مناسبی است که در این راه بند ها به کار می رود .این دستگاه ها از ارتفاع 100 سانتی متر شروع و تا ارتفاع های 300 سانتی متر در مدل های سفارشی در کارخانه آپامه صنعت ساخته می شود .
راهبند آکاردئونی دستی برای ابعاد هندسی
وزن راه بند :
یکی دیگر از علل هایی که یاعث می شود افراد از این مدل راهبند استفاده کنند سبکی برخی از دستگاه ها می باشد چون که بعضی از معابر به صورت موقت باید بسته شوند و هزینه کرد زیاد و یا عدم توجه به بسته بودن این مکان ها در آینده هزینه های بیشتری بر بار می آورد .

 

ماژولار بودن :

علاوه بر این موضوع راهبند های اکاردئونی دستی مدل سبک توان ماژولار بودن یا به هم لینک شدن را دارا هستند و می توانند طول های زیادی را تشکیل دهند و برای برخی مراسم ها و کارخانه برای جداسازی افراد و اجسام کاربرد دارد .